Новини

Останнім днем року для сплати податків та ЄСВ буде 29 грудня
Останнім днем року для сплати податків та ЄСВ буде 29 грудня
Опубліковано: 21 Грудня 2023

Останнім банківським днем року для зарахування платежів на рахунки, відкриті в Казначействі, буде 29 грудня. Про це повідомило Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.

З 30 грудня 2023 р. по 01 січня 2024 р. включно міжбанківські платіжні операції через Систему електронних платежів (СЕП) Національного банку України від Казначейства та/або на адресу Казначейства не здійснюватимуться.

Також у зазначений період буде відключений сервіс інтеграції Казначейства з ДПС в частині обміну інформацією по єдиному рахунку, рахунках, відкритих в СЕА ПДВ та в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового. У звичайному режимі Казначейство в СЕП НБУ почне працювати з 02 січня 2024 р.

У пресслужбі Державної податкової служби України уточнили, що податкові платежі та єдиний внесок, сплачені через СЕП НБУ 29 грудня 2023 р. будуть зараховані на бюджетні/небюджетні рахунки, в тому числі на рахунки, відкриті в СЕА ПДВ і реалізації пального та спирту етилового, єдиний рахунок у 2023 році.

Відповідно, платники податків з 30 грудня 2023 р. по 01 січня 2024 р. включно не зможуть здійснювати податкові платежі та єдиний внесок через СЕП НБУ, у зв’язку із проведенням Казначейством технічних робіт.

Більше новин