Новини

Ощадбанк пропонує індивідуальні варіанти реструктуризації постраждалим від війни аграріям
Ощадбанк пропонує індивідуальні варіанти реструктуризації постраждалим від війни аграріям
Опубліковано: 21 Липня 2022

«Ощадбанк» оптимізував кредитування аграріїв в умовах воєнного часу. Також зробив крок на зустріч постраждалим від воєнних дій підприємствам.

Про це розповіла Юлія Жуланова, заступник директора департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу АТ «Ощадбанк».

«Банк, як і вся країна, не мав досвіду роботи та кредитування в період воєнного часу. Починаючи з 24 лютого ми почали думати, як банк має вести регулярну діяльність, ми мусили в рекордно короткі строки (що вимірювалися іноді навіть не кількістю діб, а декількома годинами) приймати важливі, а іноді й революційні, як для нашого банку, рішення. Перші запити на кредитування в деяких регіонах іноді надходили в банк у той час, коли частина бізнесу позичальника ще перебувала в зоні активних бойових дій», — пояснила фахівчиня.

Вона зазначила, що банку знадобилось до 4 діб для суттєвого скорочення бюрократичних процесів та адаптації пакета документів для організації процесу кредитування посівної кампанії. Наразі цей досвід активно впроваджується для інших кредитних процесів та продуктів.

За словами Юлії Жуланової, «Ощадбанк» запровадив кредитні канікули, на їх період відтерміновувались виплати по тілу кредитів та відсотках.

«У цей час не застосовувались будь-які штрафні санкції за невиконання або неповне виконання діючих кредитних договорів», — пояснила Ю. Жуланова.

Також вона зазначила, що для клієнтів, які постраждали від воєнних дій та опинились у важкій ситуації, Банк пропонує індивідуальні варіанти реструктуризації.

Більше новин