Новини

Новий акт вандалізму: у Польщі вкотре висипали українське зерно із вагонів
Новий акт вандалізму: у Польщі вкотре висипали українське зерно із вагонів
Опубліковано: 26 Лютого 2024

160 тонн українськї агропродукції розсипали з 8 напіввагонів на польській станції «Котомеж» вночі з 24 на 25 лютого. Вантаж прямував транзитом до порту Гданськ, звідки направлявся до інших країн світу, говориться у повідомленні Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури. 

«Українська сторона сумлінно виконує свої зобов’язання і згідно домовленностям з польським урядом не експортує деякі види агропродукції на територію Польщі. Це підтверджено на офіційному рівні – ані зернові, ані кукурудза, ані рапс – не залишається там. Це четвертий випадок вандалізму на польских залізничних станціях. Четвертий випадок безкарності і безвідповідальності», – прокоментував міністр розвитку громад, теториторій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Напередодні, 24 лютого близько 9 ранку невідомі пошкодили вантажні вагони з бобами на залізничній станції «Дорогуськ».

«Системне знищення української агропродукції схоже на сплановані диверсії. Наша країна обороняється і виживає також і завдяки фермерам. Отже ті, хто вчинили ці злочини точно не зацікавлені в українському мирі і перемозі цивілізованого світу.  Ми закликаємо правоохоронні ограни Польщі дати негайну реакцію», – прокоментував Олександр Кубраков.

23 лютого на станції Дорогуськ невідомі особи з трьох вантажних вагонів висипали український ріпак. «Укрзалізниця» вкотре звернулася до правоохоронних органів Польщі.

Більше новин