Новини

Німеччина надасть українським органічним виробникам портативні батареї аварійного живлення
Німеччина надасть українським органічним виробникам портативні батареї аварійного живлення
Опубліковано: 13 Грудня 2022

170 українських підприємств та організацій органічного сектору отримали €560 тисяч фінансової допомоги у рамках програми екстреної допомоги від німецького “Фонду майбутнього”.

Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства Маркіян Дмитрасевич на засіданні керівної групи проєкту “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства”.

Ці кошти спрямували на підтримку виробників, постраждалих внаслідок війни. Учасники засідання також окреслили перспективи роботи на наступний рік. Одна з них — надання українській стороні портативних батарей аварійного живлення. Планують й надалі підтримувати впровадження Органічного Закону України, а також:

– проводити практичні заходи щодо контролю у сфері сільського господарства;

– підтримувати підприємства та організації у сфері органічного сільського господарства;

– реалізовувати освітні проєкти.

Додамо, що у рамках програми Федеральне Міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини/BMEL надає підтримку країнам-партнерам у розбудові ефективного та ресурсоощадного сільського господарства та харчової промисловості. Проект COA орієнтований на сприяння розвитку органічного сільського господарства.

Більше новин