Новини

Народні депутати проголосували за вихід України з угоди про спільний аграрний ринок країн СНД
Народні депутати проголосували за вихід України з угоди про спільний аграрний ринок країн СНД
Опубліковано: 24 Травня 2022

22 травня Верховна Рада проголосувала Закон “Про вихід України з Угоди про Спільний аграрний ринок держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав” (№0084). За відповідне рішення проголосували 287 народних обранців, йдеться на сайті парламенту.

Прийняття документу спрямоване на припинення участі України в цій угоді. Угода втратила своє практичне значення та не застосовується.

“Відповідно до Указу Президента України від 19 травня 2018 р. №139 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 р. “Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених у межах Співдружності Незалежних Держав” за результатами проведеного аналізу участі України у міжнародних договорах, укладених у межах СНД з економічних питань, визнано за доцільне припинити участь України в угоді”, — йдеться у повідомленні.

Згідно з пояснювальною запискою, угода була ратифікована законом від 8 квітня 1999 року, ним передбачаються заходи, спрямовані на поступове формування спільного аграрного ринку держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав з метою забезпечення вільного руху сільськогосподарської продукції, продовольчих товарів, науково-технічної продукції, засобів виробництва та послуг для агропромислового комплексу національного походження

Більше новин