Новини

На Волині запустять сухий порт для експорту агропродукції у ЄС
На Волині запустять сухий порт для експорту агропродукції у ЄС
Опубліковано: 14 Липня 2022

На Волині готують інфраструктуру до приймання продукції з інших регіонів, її зберігання та транспортування до країн Європи – готують так званий сухий порт. 

Про це заявив голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, повідомляють Волинські новини.

«Наші аграрії – великі молодці. Вони роблять усе можливе. Тому закликаю всіх виробників: коли ви збиратимете врожай, привозьте його сюди. Цього року буде дуже багато проблем із вивозом зерна та іншої сільськогосподарської продукції. Тому ми будуємо дуже великий сухий порт. Він вміщуватиме багато тонн зерна та іншу агропромислову продукцію. Ідеться не тільки про одне таке будівництво. Дуже багато наших аграріїв будуються і готуються до того, аби приймати цьогорічний врожай. Торішній врожай ми зараз намагаємося допомогти вивозити», – сказав Юрій Погуляйко.

Він наголосив, що аграрії готуються до великого навантаження після збору цьогорічного врожаю, який потрібно буде переміщувати до Європи.

«Саме через Волинь буде їхати значна частина цього врожаю. Тому потрібно працювати над тим, щоб ми могли зберігати, транспортувати врожай, допомагати всім, чим можемо. І багато людей працюють у цьому напрямку», – сказав голова ОВА.

Зокрема, Волинь готується приймати врожай із Запорізької та Миколаївської областей.

Більше новин