Новини

На Тернопільщині селяни створили трактор з жигуля
На Тернопільщині селяни створили трактор з жигуля
Опубліковано: 10 Січня 2023

У селі Ридодуби Чортківського району на Тернопільщині Михайло Туркіць разом зі своїм сином Андрієм змайструвати саморобний трактор із автомобіля «Жигулі».

Про це пише ШоТам.

«Усі деталі від автомобіля Жигулі. Чого не вистачало, тато зварював, а я допомагав. Найтяжче було зробити кермову колонку. Тато тиждень мучився, бо її треба було відцентрувати. Серед ночі прокидався, розглядав трактор і мізкував», — розповідає Андрій Туркіць.

Андрій працює водієм, а його батько, Михайло — столяр.

«Спочатку тато зробив трактор із дерева. Створив макет і на основі нього уже зварював трактор. Ідеї йому у снах приходили. Вночі прокидався і казав: «Я знаю, як зробити». Ішов до трактора навіть о третій ночі, поки не забув», — додає Андрій.

Трактор зробили за два тижні. Коли мама Андрія побачила, що трактор виготовили за два тижні, то сильно здивувалася і була в захваті. Щоб докупити деталі, яких не вистачає, витратили 5 тисяч гривень.

Андрій розповідає, що аби придбати новий трактор, потрібно заплати приблизно 6 тисяч доларів. Тепер родина все робить своєю технікою: підорює, виорює і культивує грядки. Трапляється, коли Андрій приїжджає до когось зробити рівці чи підгорнути трактором, то люди не вірять, що трактор зробили самі.

Більше новин