Новини

Малі та середні агровиробники можуть скористатися агророзстрочкою WEAGRО
Малі та середні агровиробники можуть скористатися агророзстрочкою WEAGRО
Опубліковано: 28 Березня 2024

Така можливість з’явилася завдяки спільному проекту Програми USAID АГРО та Фінансової компанії Activitis, що передбачає створення агророзстрочки для мікро-, малих та середніх агровиробників.

Проект WEAGRO розпочато 13 березня. Його метою була розробка та впровадження інструментів небанківського фінансування для агросектору.

Зазначається, що WEAGRO — перший в Україні спеціалізований онлайн-сервіс, який надає аграрному бізнесу можливість купувати зараз, а платити потім. Передбачається, що протягом першого року після запуску платформи не менше ніж 250 агровиробників отримають доступ до фінансування. Перевага надаватиметься агропідприємствам, які належать жінкам або представникам вразливих груп населення.

«Платформа WEAGRO запроваджує агророзстрочку як альтернативу традиційним банківським та товарним кредитам. Однією з ключових переваг WEAGRO є можливість оплатити товар частинами або наприкінці терміну розстрочки. Особливістю цієї моделі є відсутність прямої взаємодії аграріїв із фінансовою компанією. Рішення про надання розстрочки приймається протягом 30 хвилин, а оплата за договором відбувається протягом 2 годин», — коментує Павло Матіяш, генеральний директор Фінансової компанії Activitis.

Більше новин