Новини

Малі фермери можуть безкоштовно отримати техніку для посівної
Малі фермери можуть безкоштовно отримати техніку для посівної
Опубліковано: 21 Лютого 2024

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» розпочинає черговий етап реалізації проєкту «Підтримка малих фермерів в Україні», ініційований Фондом Говарда Баффета, — весняна посівна кампанія 2024.

Як говориться у повідомленні фонду, реалізація даного етапу проєкту здійснюється шляхом надання благодійною організацією аграрним підприємствам у тимчасове безоплатне користування сільськогосподарської техніки.

Так, фермери зможуть взяти трактори NEW HOLLAND T5.110 ЕС S та JOHN DEERE 6140B, 6R215, 8R340, а також сівалки MONOSEM 8R70NGP, 8/15 row NG, KINZE 3005 8R70, 3600, AGROKALINA KASI 3,2, KASI 3,6, John Deere 1590, HORSCH Avatar 12.25 SD.

«Учасниками програми можуть стати малі та середні аграрії (до 1500 га) будь-якої організаційно-правової форми, які потребують допомоги у проведенні весняно-польових робіт. Благодійна допомога, отримана від благодійної організації, може використовуватись на земельних ділянках, що належать отримувачеві та/або перебувають у його користуванні», — уточнюється у повідомленні. 

Звернення приймаються з 19 по 28 лютого 2024 року.

Зазначається, що сільськогосподарська техніка обслуговується офіційними дилерами в Україні, перебуває на гарантійному/сервісному обслуговуванні в межах строків гарантійного обслуговування.

Для отримання благодійної допомоги необхідно подати звернення з комплектом документів через CRM-систему за посиланням. Звернення, надіслані за невстановленою формою, без долучення необхідних документів та/або без зазначення повних відомостей, що вимагаються фондом, а також надіслані до старту проєкту, РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.

Першочергово розглядаються звернення від постраждалих та релокованих підприємств із Херсонської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Київської, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської областей. Звернення із решти областей України розглядатимуться після розподілу сільськогосподарської техніки серед постраждалих підприємств із вказаних регіонів.

«Пріоритет у наданні благодійної допомоги надаватиметься фермерським господарствам, які об’єднуються для спільного користування технікою», — підсумували у фонді

Консультації можна отримати за адресою victoryharvestua@gmail.com або за тел. +38 098 474 36 51; +38 098 631 36 23.

Більше новин