Новини

Ліцензування експорту пшениці в Україні скасують — Висоцький
Ліцензування експорту пшениці в Україні скасують — Висоцький
Опубліковано: 30 Червня 2022

На початку липня планується скасування ліцензій на експорт пшениці.

Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький на крос-комітетській зустрічі Європейської Бізнес Асоціації, повідомляє пресслужба ЄBA.

За його словами, міністерство активно працюватиме, аби подовжити скасування мит та квот на весь час кандидатства в контексті євроінтеграційних перспектив, а також над подальшою гармонізацією законодавства. 

Він зазначив, що для відкриття альтернативних логістичних шляхів Мінагрополітики  веде перемовини з іншими країнами щодо використання балтійських та польських коридорів для експорту сільськогосподарської продукції.

«Будемо сподіватися, що якісь позитивні рішення у цьому напрямку з’являться вже найближчим часом», — сказав Тарас Висоцький.

Додається, що найближчим часом планується розмежувати черги для імпорту вантажів зі швидкопсувними продуктами в одразу двух пунктах пропуску на кордоні з Польщею — в Краківці та Ягодині.

Нагадаємо, що котирування пшениці продовжують падіння, яке пояснюється активізацією жнив в північній півкулі та слабким попитом на американську пшеницю.

Більше новин