Новини

Латвія допоможе Україні з експортом зерна
Латвія допоможе Україні з експортом зерна
Опубліковано: 25 Квітня 2022

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сокольський 22-24 квітня здійснив робочий візит до Латвійської Республіки.

Про це інформує прес-служба Мінагрополітики.

В рамках візиту пан Микола зустрівся з Міністром сільського господарства Латвії Каспарсом Герхардсом, а також відвідав Ризький, Вентспілський вільні порти і спеціальну економічну зону міста Лієпая.

Міністр ознайомився з портовою та логістичною інфраструктурою Латвії та обговорив можливості експорту продукції українських аграріїв за допомогою латвійських портів. В ході візиту пан Сольський також зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування Латвії, представниками адміністрацій латвійських портів, операторами зернових терміналів, а також компаніями-зернотрейдерами Латвії.

Зазначається, що раніше Президент Латвії Егілс Левітс зазначив, що Латвія може допомогти Україні з експортом зернових через латвійські порти. Він також заявив про повну підтримку президентами країн Балтії та Польщі надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС і ухвалення цього рішення за прискореною процедурою.

Більше новин