Новини

Компенсації за втрачений урожай: Кабмін ухвалив постанову
Компенсації за втрачений урожай: Кабмін ухвалив постанову
Опубліковано: 08 Серпня 2023

Кабінет міністрів України затвердив постанову №807, яка передбачає виділення одноразової грошової допомоги аграріям, які втратили врожай через знищення російськими окупантами Каховської ГЕС. 

Про це повідомили в Міністерстві аграрної політики і продовольства України.

Повна назва документу: «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай».  Документ розроблений представниками Мінагро.

Допомогу вирішили надати фермерам Херсонської та Миколаївської областей, у власності яких перебуває земельна ділянка для особистого селянського господарства чи будівництва будинку.

Розмір допомоги встановили на рівні 3318 грн за сотку землі, на якій фермер втратив врожай овочів. Допомога передбачена на площу до 20 соток для Миколаївської області та до 30 соток для Херсонської області.

Щоб отримати грошову допомогу, постраждалому необхідно підтвердити через витяг з Держреєстру речових прав на нерухомість право власності на землю. Для надання допомоги громадянам створили комісію, якій доручено обстежувати земельні ділянки, на яких знищено врожай овочів.

Більше новин