Новини

Компанія Bayer передала понад 26 тис. мішків насіння кукурудзи вітчизняним аграріям
Компанія Bayer передала понад 26 тис. мішків насіння кукурудзи вітчизняним аграріям
Опубліковано: 28 Квітня 2022

Компанія Bayer передала на потреби сільгоспвиробників насіння кукурудзи на підтримку посівної кампанії.

Про це повідомляє пресслужба компанії на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що компанія Bayer у відповідь на прохання Міністерства аграрної політики та продовольства України, вирішила передати понад 26 тисяч мішків насіння кукурудзи на підтримку українських фермерів. Близько 1250 дрібних господарств у 17 областях України. Відтак, виробники зможуть отримати насіння кукурудзи для посіву на близько 30 тис. га полів.

«Через війну життя людей в Україні кардинально змінилося, у тому числі й в аграріїв. Дефіцит палива та інших ресурсів, логістичні проблеми з експортом та ускладнений доступ до земельних ділянок в деяких регіонах через бомбардування або замінування, — це лише деякі з проблем, з якими зіштовхуються українські фермери цією весною», — йдеться в повідомленні.

За словами керівника аграрного підрозділу Bayer в Україні Лаерсіо Бортоліні, компанія цінує роботу фермерів у ці важкі часи, а тому хоче максимально підтримати сільське господарство України.

«Велика подяка всім нашим працівникам та українським фермерам за те, що вони зробили все можливе, щоб посівний сезон відбувся», — додав він.

Більше новин