Новини

Комісія з дерегуляції пропонує скасувати більшість дозволів та довідок у сільському господарстві
Комісія з дерегуляції пропонує скасувати більшість дозволів та довідок у сільському господарстві
Опубліковано: 14 Липня 2023

Урядовці завершили перегляд інструментів регулювання для бізнесу у сільськогосподарській галузі. Всього проаналізували 120 інструментів (дозволів, довідок, декларацій тощо). В результаті, майже всі з них запропонували скасувати або осучаснити. І лише 5 (близько 4%) — залишити без змін.

Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

До прикладу, серед рекомендованих до скасування інструментів — дозвіл на будівництво меліоративних систем та окремих об’єктів інженерної інфраструктури.

В Мінекономіки зазначили, що меліоративні системи зараз зводять за загальними нормами та вимогами будівництва. До того ж відновлення та побудова нових меліоративних систем на півдні країни є особливо важливою. Тож, потрібно скасувати зайві бюрократичні процеси.

Також пропонують скасувати дозвіл на встановлення електропристроїв для нагрівання води в приміщеннях для тварин та птиці. Бойлери нині використовують практично у кожній оселі чи офісі, і дозволи на них не потрібні.

Серед інших непотрібних документів, що пропонують скасувати: дозвіл на виготовлення клейм для клеймування шкіри та хутра, погодження місця розташування пунктів прийому риби та інші.

Усього ж за час роботи Міжвідомча робоча група з питань дерегуляції переглянула понад 800 інструментів.

Більше новин