Головна / Агропомічник / Як доглядати помідори у липні
Агрохiм

Агропомічник

Як доглядати помідори у липні

Доглядати за помідорами у липні важливо продовжити, оскільки це період значного росту зелені та поширення хвороб. До основного відноситься пасинкування, оскільки зайві пагони заважають здоровому росту та формуванню плодів.

На кущах помідорів потрібно час від часу прибирати зайве листя і пасинки — щоб рослина витрачала силу на плоди, а не на зелень. Тому слід видаляти всі нові пасинки і нижнє листя, а також пожовкле і масивне біля основи кисті з плодами.

Також важливо підгортати кущі, щоб рослини були міцними і могли витримати вагу плодів. Тому час від часу (у міру осідання грунту) нагрібати на стебла 15-20 см землі. 

Також томати дуже люблять крапельний полив — навіть найпростіший, зроблений з пластикових пляшок. Але якщо такий організувати немає можливості, то поливати звичайним способом, з кухля під корінь. Поливати кущі помідорів з плодами потрібно 1-2 рази в тиждень, для одного куща потрібно 4-5 л води.

У підв’язаних томатів обов’язково слід прибирати ті листки, які стикаються з землею. Це робиться з метою профілактики захворювань, оскільки місце зіткнення з вологою землею стає джерелом різних інфекцій. Не зайвим буде трохи прорідити листя середнього ярусу куща томатів. Тут вони затінюють плоди.

Гарних врожаїв та переможних вам рішень!

Більше порад

    Напишіть нам повідомлення
    Підпишіться на e-mail розсилку
    Новини
    Поради