Головна / Агропомічник / Вирощування огірків на підвіконні потребує високих температур
Агрохiм

Агропомічник

Вирощування огірків на підвіконні потребує високих температур

Для вирощування огірків в склянці найзручніше використовувати розсадні склянки об’ємом 450 мл. У прохолодних квартирах огірки будуть рости повільно і погано. Їм потрібно постійне тепло. Сіянці вимагають підтримки температури в межах +25°C, а дорослі ліани можуть задовольнятися +22-24°C вдень і +18-20°C вночі.

Також огіркам необхідне світло. Чим більше, тим краще. Контейнер з ліаною варто розташовувати на більш освітленому підвіконні. 

Пророщування насіння огірків можна проводити в спеціальних торф’яних таблетках або невеликих стаканчиках. Для тих, хто не бажає займатися пікіруванням, рекомендовано сіяти відразу на постійне місце — в горщик або контейнер. Постійну місткість потрібно накрити склом або плівкою. Пересадку проводять, коли сіянець заведе хоча б 5 листочків. 

Після появи 5-6 листа рослину необхідно прищепити. Нижні зав’язі огірка зберігаються. Після прищіпки центрального пагону активно почнуть формуватися пасинки, на яких дуже швидко з’являться перші зав’язі огірків. 

Щоб отримати соковиті хрусткі огірки варто підготувати живильний грунт на основі верхового торфу і біогумусу (не менше 30%), також в субстрат можна додати агроперліт. Основне завдання — отримати поживну, легку і повітряну основу для вирощування огірків.

При поливі огірків в склянці можна використовувати невелику кількість рідкого біогумусу (одну третю частину від норми, зазначеної на упаковці із засобом), це дозволить швидко отримати соковиті плоди.

Гарних врожаїв та переможних вам рішень!

Більше порад

    Напишіть нам повідомлення
    Підпишіться на e-mail розсилку
    Новини
    Поради