Головна / Агропомічник / Сприятливі дні для посіву перцю
Агрохiм

Агропомічник

Сприятливі дні для посіву перцю

Підготовка до сезону на городі починається з посівного календаря. Сприятливі дні для посіву перцю починаються вже у січні, оскільки овоч можна починати вирощувати і в опалювальній теплиці.


У 2024 році сіяти перець можна в такі дні січняі: 19 20 23 24.

Також визначено спиятливі дні наступних місяців:

– лютий 2 3 12 15 16 19 20 21 29 

– березень 1 2 13 14 18 19 27 28 29

Грунт для посіву насіння перцю на розсаду можна купити у магазині або зробити власноруч. До складу грунту повинні входити перегній, садова земля і пісок (3:3:4). Земля для розсади не повинна мати грудочок, вона повинна бути стерильною (прожарити 45 хв. в духовці , або декілька хв. в мікрохвильовці). До грунту можна додати перліт і вермикуліт, що значно покращать якість грунту і зроблять його легшим та водо- і повітропроникним.

Ємність для розсади слід заповнити підготовленим грунтом так, щоб при ущільнені (щоб не було повітря у грунті) залишився 1 см до краю горщика, поливати теплою водою. В підготовлених горщиках зробити заглибину відповідну, покласти 2 насінини і присипати невеликим шаром грунту, ущільнити. Після появи паростків, вибрати сильніший, а інший зрізати. 

Експерти наголошують, пересадку перець переносить складно, тому треба відразу підібрати такі ємності для посадки, щоб можна було виключити пікіровку. Це збереже розсаду від пошкодження і травм корінців. Найкраще придбати індивідуальні ємності.

Гарних врожаїв та переможних вам рішень!

Більше порад

    Напишіть нам повідомлення
    Підпишіться на e-mail розсилку
    Новини
    Поради