Головна / Агропомічник / Сіяти баклажани краще в окремі ємності
Агрохiм

Агропомічник

Сіяти баклажани краще в окремі ємності

При вирощуванні розсади баклажанів важливо пам’ятати, що дана культура погано переносить пересадку. На самому початку вирощування баклажанів, варто сіяти насіння відразу в спеціальні ємності: касети для розсади, стаканчики (для цього найкраще підійде рукав для розсади), торф’яні таблетки.

Якщо під час пікіровки ненавмисно пошкодився корінець рослини, то воно як мінімум на 2 тижні відставатиме в розвитку. Вирощувати баклажан потрібно на легких, структурних, та добре удобрених грунтах із нейтральною реакцією — рН 6,5-7,0.

Сходи на поверхні грунту з’являються відносно швидко — через 8-10 діб після сівби за температури +27…+30°С. Розсаду баклажанів готують до посадки у відкритий грунт або неопалювані теплиці у віці близько 80 днів від сходів

Пересаджувати розсаду баклажанів у відкритий грунт слід методом перевалки, це означає дуже обережно разом з грунтом, щоб не пошкодити коріння.

Баклажан — теплолюбива культура. Перепади температури, затяжні опади, сильний вітер дуже небезпечні для даної культури. Під час висадки розсади в грунт, температура землі повинна бути не менше + 20°С. 

Баклажани дуже люблять воду. Якщо грядка замульчована, то досить поливати її 1 раз в тиждень. Баклажани без мульчі слід поливати 1 раз на 2 дні.

Для поливу під корінь воду слід використовувати теплу (оптимальна температура води 20-25°С) і бажано у вечірній час. 

Коли рослина досягає висоти 30 см, його верхівку прищипують. Тоді кущ починає видавати бічні пагони, з них залишати потрібно тільки 2 — найсильніших.

Гарних врожаїв та переможних вам рішень!

Більше порад

    Напишіть нам повідомлення
    Підпишіться на e-mail розсилку
    Новини
    Поради