Головна / Агропомічник / Про користь нашатирного спирту для городу
Агрохiм

Агропомічник

Про користь нашатирного спирту для городу

Азот є основним джерелом харчування для рослинних організмів. Його брак в період розвитку рослин призведе до значної втрати врожаю. Щоб уникнути наслідків, найкраще внести в грунт нашатирний спирт. Крім того, різкий запах засобу відлякує дуже багатьох шкідників і комах, і обробка нашатирем є чудовим засобом боротьби з ними.

Універсальний розчин азотної підгодівлі будь-яких овочевих і плодових культур — 50 мл нашатирю розвести в 4 л води. Якщо необхідний слабкий розчин — розводять 1 столову ложку засобу в 10 л води, розчин сильної концентрації (максимально допустимий) — 1 чайна ложка на 1 л води.

У великому вмісті азоту в грунті для активного розвитку і плодоношення потребують пасльонові культури — картопля, баклажани, а так само перець, капуста, гарбуз і кабачки

Щодо плодово-ягідних культур — малина, ожина, вишні і сливи дуже добре реагують на підживлення нашатирним спиртом. 

Їх необхідно обробляти кілька разів в період початку вегетації, формування бутонів і цвітіння. 

Такі культури як огірки, помідори, морква, буряк, кукурудза, часник, кущі смородини та агрусу, яблуні і квіти-однолітки задовольняються середнім вмістом азоту в грунтах.

У помірній кількості споживають азот груші, редис, цибулю і цибулинні квіти. А ось бобові взагалі не потребують додаткових підгодівлі — вони здатні поглинати азот з повітря і накопичувати його на бульбах коренів, збагачуючи грунт для інших рослин.

Розкішним цвітінням також порадують на клумбі жоржини, троянди, півонії, клематиси, фіалки, цініі і настурції — ці квіти просто обожнюють підгодівлі азотом у вигляді аміачного розчину.

Гарних врожаїв та переможних вам рішень!

Більше порад

    Напишіть нам повідомлення
    Підпишіться на e-mail розсилку
    Новини
    Поради