Головна / Агропомічник / Картопляний сік пробуджує насіння перед посадкою
Агрохiм

Агропомічник

Картопляний сік пробуджує насіння перед посадкою

Пробудити насіння, і підвищити якість розсади можна загальнодоступним і недорогим способом. Щоб отримати явний ефект, недостатньо віджати свіжий картопляний сік. Натерту картоплю потрібно добре віджати за допомогою марлі. Отриманий сік у жодному разі не можна розбавляти водою. 

Для замочування насіння слід використовувати нерозбавлений картопляний сік.

Картопляний сік можна використовувати для пробудження будь-якого насіння. Найбільш яскравий ефект і хорошу віддачу врожаю можна отримати при замочуванні пасльонових культур (баклажани, перці, томати). Відзначається підвищення врожайності до 40%.

Замочують насіння в картопляному соку не менше 6-8 годин. Насіння томатів можна витримувати в еліксирі і довше до 12 годин. Щоб спростити завдання і в майбутньому не витрачати дорогоцінний час на вилов насіння з рідини, замочувати насіннєвий матеріал краще в марлевому або тканинному мішечку. 

Щоб пробудити бактерицидні властивості картоплі і посилити віддачу поживних речовин, її необхідно піддати заморожуванню. Взимку досить на кілька годин винести бульби на вулицю в мороз. Як тільки картопля повністю замерзне, її можна заносити додому. Якщо немає можливості, винести бульби на вулицю, їх можна покласти на ніч в морозилку.

Гарних врожаїв та переможних вам рішень!

Більше порад

    Напишіть нам повідомлення
    Підпишіться на e-mail розсилку
    Новини
    Поради