Головна / Агропомічник / Календар городника та садівника: що слід зробити у квітні
Агрохiм

Агропомічник

Календар городника та садівника: що слід зробити у квітні

Квітень — це місяць, коли роботи на городах та присадибних ділянках набирають обертів. Початок місяця по суті є останнім моментом для проведення підготовчих робіт до сезону. 

Перш за все, потрібно впорядкувати клумби та підготувати їх до нового посіву. Ґрунт необхідно розпушити і, якщо цього не було зроблено раніше, збагатити компостом.

Тим, чиї садиби прикрашає газон, у квітні варто згребти з нього залишки сухого листя, трави та старих гілок. Рекомендовано також вичесати газон — провести скарифікацію. Також, якщо помітні опуклості на газоні, варто його прикотити газон.

Приблизно на рубежі березня-квітня можна починати перший раз після зими косити траву. Коли газон трохи оживе і почне рости, варто задуматися про його підживлення. У цей час траву варто забезпечити поживними речовинами, такими як азот і калій.

Для городників початок квітня є сприятливим часом для посіву бобових культур, зокрема, гороху і квасолі. Це також вдалий час для висівання цибулі, пастернака, кореневої петрушки, шпинату.

Вже з середини квітня можна висівати буряк. Це також буде вдалий час для посіву кропу, ранньої моркви, редиски та шніт-цибулі. Однак варто пам’ятати, що у разі прогнозованих заморозків посіви слід вкрити агротканиною або плівкою.

Гарних врожаїв та переможних вам рішень!

Більше порад

    Напишіть нам повідомлення
    Підпишіться на e-mail розсилку
    Новини
    Поради