Головна / Агропомічник / Чим підживити огірки щоб суттєво збільшити врожай
Агрохiм

Агропомічник

Чим підживити огірки щоб суттєво збільшити врожай

Огірки – досить примхливі овочі, яким окрім хорошого ґрунту та води потрібне підживлення. Не завжди варто обирати покупне – є ефективне “чорне добриво”, яке легко готується у домашніх умовах.

Багато городників витрачають багато грошей та обробляють свою продукцію хімічними препаратами. Завдяки їм, овочі отримують необхідні поживні речовини та стають більш стійкими до захворювань та шкідників. Сперечатися про безпеку подібних речовин можна довго. Однак досвідчені садівники вважають, що краще готувати підживлення своїми руками.

Збільшенню врожаю огірків сприятиме добриво, яке ще називають чорним. Це пов’язано із компонентами у складі розчину: активоване вугілля, зола, дріжджі та вода.

Як приготувати чорне добриво для огірків

Щоб зробити підживлення, потрібно змішати столову ложку золи з пакетиком дріжджів, додати чотири таблетки активованого вугілля та влити два літри води. Потрібно довести розчин до однорідності у блендері, а потім процідити та збільшити об’єм до трьох літрів.

Отримане добриво не можна відразу використовувати для поливу огіркових кущів. Слід розбавити його водою у пропорції: одну склянка на п’ять літрів води. Поливайте грядки з розрахунку склянка на кущ. Вносити підживлення можна не частіше одного разу на 25-30 днів.

Фахівці у галузі вирощування рослин запевняють, що таке підживлення із підручних засобів замінить дорогі магазинні аналоги та агресивні хімікати. Альтернатива дозволить зміцнити імунітет огірків, і рослини стануть стійкішими до хвороб.

Більше порад

    Напишіть нам повідомлення
    Підпишіться на e-mail розсилку
    Новини
    Поради