Новини

ФАО пропонує виділити $115,4 млн малим та середнім фермерським господарствам України
ФАО пропонує виділити $115,4 млн малим та середнім фермерським господарствам України
Опубліковано: 20 Квітня 2022

У зв’язку з війною в Україні, Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) більш ніж подвоїла свій початковий запит на суму $50 млн з тим, щоб надати 376 660 малим і середнім фермерським господарствам або майже одному мільйону громадян до кінця грудня 2022 року підтримку у розмірі $115,4 млн. Про це пресслужба ФАО.

У повідомленні ідеться, що у 2022 році в Україні може бути не зібрана третина врожаю і не оброблена третина сільськогосподарських земель. Масштабне знищення посівів і руйнування інфраструктури в ході війни ставить під загрозу виробництво продовольства і продовольчу безпеку.

Тому для запобігання подальшого погіршення ситуації з продовольчою безпекою і перебоями у функціонуванні продовольчих ланцюжків на Україні терміново потрібно близько 115,4 млн доларів, зазначили в організації.

У зв’язку з цим ФАО заявила про необхідність негайно підтримати українських фермерів в посадці овочів у цей сезон, а також дати їм можливість дістатися до своїх полів і врятувати урожай озимої пшениці.

Як ідеться у повідомленні, безпосереднім завданням ФАО є надання допомоги в поточному весняному посівному сезоні та запобігання зриву майбутнього збору врожаю озимих культур, який зазвичай припадає на червень‑липень, інакше продовольча безпека країни опиниться під загрозою.

Більше новин