Новини

FАО надасть українським фермерам насіння ярої пшениці
FАО надасть українським фермерам насіння ярої пшениці
Опубліковано: 04 Березня 2024

Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних націй (FАО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 га. Про це 1 березня повідомила пресслужба Мінагрополітики.

«Загалом допомога буде надана 1500 фермерам із Чернігівської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Запорізької областей з перевагою для господарств, що розташовані неподалік від лінії фронту. Обсяг наданої допомоги залежатиме від площі оброблюваних земель», – вказується в повідомленні.

Для отримання допомоги від FАО необхідно зареєструватись на участь у програмі через Державний аграрний реєстр (ДАР). Кінцевий термін прийому заявок – 17 березня.

«Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок відібрані учасники програми отримають підтвердження допомоги через ДАР та будуть повідомлені про час та місце отримання допомоги. Господарствам потрібно буде самостійно забрати зі складу видане насіння», – додали в міністерстві, зауваживши, що подання заявки не є гарантією отримання допомоги.

Більше новин