Новини

До земельного кадастру внесли відомості про функціональні зони
До земельного кадастру внесли відомості про функціональні зони
Опубліковано: 05 Липня 2023

Вперше в Україні фахівці Держгеокадастру внесли відомості до Державного земельного кадастру про функціональні зони, що дозволить землевласникам/землекористувачам здійснювати зміну цільового призначення земельної ділянки без необхідності розроблення документації із землеустрою.

Про це пише Kurkul.com з посиланням на пресслужбу Держгеокадастру.

Для цього ДП «Центр ДЗК» запроваджено в програмному забезпеченні Державного земельного кадастру нову функціональну можливість «внесення функціональних зон».

«На підтвердження такої реєстрації заявнику видано відповідний витяг. Державну реєстрацію здійснено державним кадастровим реєстратором Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, обраним за принципом випадковості», — пояснили у Держгеокадастрі.

Так, відомості про функціональні зони вносяться до Державного земельного кадастру безоплатно на підставі затверджених комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад, генеральних планів населених пунктів за заявами органів державної влади, територіальних громад, розробників містобудівної документації.

Подача заяви про внесення відомостей про функціональні зони здійснюється через електронний кабінет вебресурсу електронних адміністративних послуг Держгеокадастру.

Нагадаємо, раніше Держгеокадастр забезпечив впровадження функціонала щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про нормативну грошову оцінку земельних ділянок усіх категорій та форм власності в межах території територіальної громади (або її частини).

Більше новин