Новини

До України почали доставляти ЗЗР, які було заблоковано в портах Туреччини
До України почали доставляти ЗЗР, які було заблоковано в портах Туреччини
Опубліковано: 16 Травня 2022

Вантажі із засобами захисту рослин, які прямували до України та через війну були заблоковані в морських портах Туреччини, вже прямують до країни призначення.

Про це 12 травня повідомила пресслужба Громадської спілки «Український контроль аграрного захисту» (УКАЗ), передає АПК-Інформ.

Зазначається, що міністерство транспорту та інфраструктури Республіки Туреччина, як виняток, дозволило перевезення таких вантажів територією своєї країни українськими перевізниками та не вимагає транзитних документів.

Інформацію про те, що вантажі вже надходять до України, підтверджують і українські постачальники ЗЗР.

«Серед заблокованої у портах Туреччини продукції опинилася, зокрема, сировина для виробництва препаратів ALFA Smart Agro. Ми вражені рівнем залученості українських та турецьких державних структур у вирішення проблеми. Наша компанія взаємодіяла з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерством економіки України, і окремо вдячні Посольству України в Турецькій Республіці. І хоча на отримання та доставку вантажів ще знадобиться певний час, без кроку назустріч із боку Туреччини це було б взагалі неможливим», – підкреслила комерційна директорка ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.

Більше новин