Новини

ВРУ не підтримала скасування блокування податкових накладних на час війни
ВРУ не підтримала скасування блокування податкових накладних на час війни
Опубліковано: 23 Березня 2023

Під час засідання 20 березня депутати в цілому ухвалили законопроєкт №8131 щодо автоматичного обміну фінінформацією з іншими країнами. Водночас не врахували правки щодо блокування податкових накладних.

Як зазначила нардеп Ніна Южаніна, під час розгляду проєкту закону №8131 вона поставила на голосування дві свої поправки, спрямовані на те, щоби протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому його буде припинено або скасовано:

– не зупиняти реєстрацію ПН/РК (а якщо спрацьовуватиме система ризиків, то ДПС зможе використовувати цю інформацію під час формування плану-графіка проведення планових документальних перевірок);

– ПН/РК, складені та подані для реєстрації у період з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності ЦИМ законом та щодо яких платником до ДПС подані пояснення та необхідні документи, повинні бути зареєстровані протягом 5 календарних днів з дня набрання чинності ЦИМ законом.

Але, за словами Ніни Южаніної, голосів народних депутатів для підтримки цієї ініціативи не вистачило. Тож процес блокування ПН та РК наразі залишається незмінним.

Більше новин