Новини

Деблокада пунктів пропуску на кордоні: Україна та Польща досягли перших домовленостей
Деблокада пунктів пропуску на кордоні: Україна та Польща досягли перших домовленостей
Опубліковано: 09 Вересня 2022

Українські та польські прикордонні та митні служби досягли домовленості щодо відкриття пункту пропуску «‎Устилуг – Зосін» для виїзду порожніх транспортних засобів. Польських та українських. Режим пропуску пустих вантажівок на нових умовах почав діяти сьогодні 9 вересня.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм у Facebook.

За його словами, прикордонний пункт пропуску «‎Устилуг – Зосін»‎ — найближчий до переїзду «‎Ягодин – Дорогуськ»‎. 

«‎Впровадження режиму виїзду порожнього транспорту в Устилузі має призвести до скорочення черг у Ягодині. Перша порожня вантажівка вже перетнула українсько-польський кордон у пункті пропуску Устилуг. Очікуємо від польських перевізників розблокування пункту пропуску Ягодин-Дорогуськ, а від колег та друзів у польському уряді — збільшення працівників фітосанітарної та ветеринарної служб»‎, — зауважив заступник міністра інфраструктури.

Перша порожня вантажівка вже перетнула українсько-польський кордон у пункті пропуску Устилуг.
Очікуємо від польських перевізників розблокування пункту пропуску Ягодин-Дорогуськ, а від колег та друзів у польському уряді — збільшення працівників фітосанітарної та ветеринарної служб.

Нагадаємо, що ситуація протягом серпня на польсько-українському кордоні дійшла до критичної межі. Окрім чисельних локальних конфліктів і бійок між водіями в черзі, вже тиждень триває страйк перевізників з польського боку на пункті пропуску «Дорогуськ-Ягодин‎»‎. Станом на 8 вересня, у черзі перебуває 2437 автівок, черга сягала 58 кілометрів. 

Більше новин