Новини

Ціни на пальне у травні підуть униз
Ціни на пальне у травні підуть униз
Опубліковано: 02 Травня 2024

Пальне в Україні в травні буде дешевшати. Таку думку висловив засновник групи компаній «Прайм» Дмитро Льоушкін у коментарі Delo.ua.

За його словами, падіння цін на бензин та дизпальне за місяць може скласти 1-2 грн/л. Головним чинником цього, на думку бізнесмена, стане значна конкуренція та профіцит на ринку. Тренд зниження цін розпочнеться вже цього тижня з маркетингових змагань між мережами АЗС.

«Цей тиждень буде низхідним, ринок уже готовий до зниження цін. Тож ми чекаємо різноманітних акцій та знижок перед Великоднем. Залежно від мережі АЗС знижки складатимуть 1-5 грн/л. Згодом цей ярмарок знижок переросте в реальне зниження цін на стелах АЗС», — сказав він.

Водночас аналітик консалтингової компанії «НафтоРинок» Олександр Сіренко припустив, що у травні ціна дизпалива на АЗС знизиться на 2-3 грн/л, оскільки зараз на ринку спостерігається профіцит цього виду пального.

«Тим часом ціна на бензин закінчить своє зростання, але поки складно сказати, чи буде цей вид пального дешевшати», — уточнив фахівець.

Більше новин