Новини

Ціни на кукурудзу зростають
Ціни на кукурудзу зростають
Опубліковано: 16 Листопада 2023

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 7-13 листопада. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня на внутрішньому ринку кукурудзи та олійних культур спостерігалося зростання індикативів. Вартість пшениці 2 класу також відображала укріплення показників, проте фуражне зерно навпаки показало незначне послаблення.

«Нещодавній ракетний удар по чорноморському судну хоч і викликав підвищену обережність серед судновласників та трейдерів, які працюють з українськими портами, але рівень прогнозних цін на пшеницю у більшості все одно залежатиме від вологості ґрунту навесні в таких ключових регіонах виробництва як США, Західна Європа та Чорне море. Баланси основних країн-виробників пшениці напружені, але це може вплинути на ціни лише у 2024 році», – зазначають аналітики УУБ.

Ф’ючерси на пшеницю залишалися відносно незмінними. Ринок відчуває тиск недорогої пшениці країни-агресора, проте такі чинники як скорочення австралійського експорту та позитивні сезонні тенденції надають певну підтримку.

«Світовий ринок соєвих бобів відображав зростання. Недавній звіт WASDE USDA збільшив оцінку врожайності сої в США, що призвело до невеликого підвищення прогнозів виробництва. Зараз фокус зміщується в бік експортних продажів і розвитку південноамериканського врожаю. Погода в Бразилії, особливо в її північних регіонах, є критичним фактором для ф’ючерсів на сою», – додають аналітики УУБ.

Більше новин