Новини

Cтартував прийом заявок на отримання рукавів для зберігання зерна від ФАО
Cтартував прийом заявок на отримання рукавів для зберігання зерна від ФАО
Опубліковано: 27 Вересня 2022

Українські аграрії вже можуть реєструватися для отримання зернових рукавів від ФАО.

Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Подавати заявку слід через Державний аграрний реєстр. У системі потрібно зайти в особистий електронний кабінет, обрати серед доступних програм підтримки «отримання гуманітарної допомоги від ФАО у вигляді тимчасових засобів зберігання сільськогосподарської продукції (рукавів)» та заповнити відповідну електронну форму.

Загалом ФАО та Мінагрополітики розповсюдять 30 000 поліетиленових зернових рукавів. Засоби зберігання зерна зможуть отримати агровиробники: юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП), які обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих. За словами Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського, рукави, придбані за програмою ФАО, у жовтні вже будуть в Україні.

— Кількість рукавів, яку отримає аграрій, буде розрахована відповідно до кількості отриманих заяв та пропорційно до площі оброблюваних земель, — розповів заступник Міністра агрополітики Маркіян Дмитрасевич.

Прийом заявок триватиме до 9 жовтня. Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок, учасники програми отримають підтвердження про надання допомоги через ДАР. Їх також повідомлять про адресу складу для самовивозу рукавів, адже можливість самостійного транспортування зі складів у своїй або сусідній області є однією з вимог до учасників програми.

Серед інших вимог:

– площа землі в офіційній обробці (у власності чи оренді) від 100 до 10 000 га;

– використання отриманих рукавів виключно для зберігання власно вирощеної продукції;

– розташування оброблювальних земель на підконтрольних уряду територіях України;

Також 28 вересня о 15.00 год. ФАО та Мінагрополітики проведуть ознайомчий вебінар, де аграрії зможуть поставити будь-які запитання щодо реєстрації та участі у програмі підтримки.

Більше новин