Новини

Чому не видають гранти — основні недоліки при подачі документів
Чому не видають гранти — основні недоліки при подачі документів
Опубліковано: 12 Серпня 2022

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» затверджено Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та Порядок надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Станом на 9 серпня поточного року Мінагрополітики отримано для розгляду 58 перевірених заяв, розглянувши які, прийнято 13 позитивних рішення про надання грантів. Ряд документів на даний час знаходяться на розгляді та опрацюванні в Мінагрополітики.

Проаналізувавши перевірені заяви, що надходять від банку з проектами висадки насаджень та проектами модульної теплиці, необхідно відзначити системні недоліки, які не дозволяють суб’єктам господарювання скористатися даною постановою та отримати грант для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, а також, для створення або розвитку тепличного господарства.

Серед основних недоліків:

– відсутність належним чином розроблених проектів висадки насаджень та проектів модульної теплиці;

– площа земельної ділянки в поданій заяві не відповідає площі поданому проекту створення насаджень;

– невідповідність проектів висадки насаджень критеріям, визначених у додатку 2 до Порядку прийняття рішення Мінагрополітики про надання гранту для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 липня 2022 року за № 447 (наявність водозабору, зрошення тощо);

– невідповідність суб’єкта господарювання щодо провадження діяльності у сфері вирощування сільськогосподарських культур, згідно з класифікацією видів економічної діяльності;

– відсутні деякі сторінки в поданому проекті висадки насаджень.

Більше новин