Новини

Через обстріл зупинився завод «Рівнеазот»: чи отримають аграрії мінеральні добрива
Через обстріл зупинився завод «Рівнеазот»: чи отримають аграрії мінеральні добрива
Опубліковано: 03 Листопада 2022

22 жовтня внаслідок ракетної атаки росіян по об’єктах енергетичної інфраструктури у Рівному відбулось часткове знеструмлення ПрАТ «Рівнеазот». Через це виникла вимушена аварійна зупинка ключових цехів з виробництва мінеральних добрив.

Про це повідомляє Аgronom.com.ua.

Через відсутність електроенергії було зупинено цех аміаку, цех азотної кислоти, вапняково-аміачної селітри та аміачної селітри.

«Зусиллями працівників зупинка цехів була проведена чітко згідно з регламентами. Екологічна ситуація на підприємстві знаходиться в межах норм», – зауважили у компанії.

Подальше відновлення діяльності цехів відбудеться у координації з місцевою владою після відновлення стабільної подачі електроенергії двома резервними лініями, як цього вимагають технічні регламенти виробництва.

«Наголошуємо, що ПРАТ «Рівнеазот» повністю виконає всі договірні обов‘язки перед фермерами та агрохолдингами по поставкам мінеральних добрив в осінній сезон», – підкреслили у компанії.

Також додатково повідомляється, що на підприємстві продовжує безперебійно функціонувати цех нейтралізації та очистки стічних вод.

Більше новин