Новини

Бронювання аграріїв повністю перейшло на електронний сервіс
Бронювання аграріїв повністю перейшло на електронний сервіс
Опубліковано: 14 Жовтня 2022

Електронний сервіс (електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних) починає працювати в штатному режимі.

Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначив державний секретар Мінагрополітики Віктор Канцурак, система створена для оптимізації та пришвидшення бронювання працівників агросектору.

«Починаючи з 14 жовтня бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе виключно через кабінет запитів на бронювання», — уточнили у міністерстві.

Процедура подання документів для бронювання військовозобов’язаних тепер повністю автоматизована і проходитиме набагато швидше та простіше, вважають в Мінагрополітики.

Уточнюється, що листи, надіслані на електронну адресу Agromobplan2022@gmail.com, надалі розглядатися не будуть.

Для довідки: бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Більше новин