Новини

Австрійське насіння прибуло на Кіровоградщину
Австрійське насіння прибуло на Кіровоградщину
Опубліковано: 23 Квітня 2022

Майже весь цивілізований світ об’єднався, щоб допомогти українцям у цей складний період. Зокрема, Австрія надыслала безкоштовну партію насіння. Наразі частина посівмату вже на Кіровоградщині.

Про це під час апаратної наради повыдомила Валерія Фурманова, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної військової адміністрації.

За її словами, федеральна земля Австрії Штирія, у якості гуманітарної допомоги передала малим фермерським господарствам Кіровоградщини посівний матеріал у кількості: 11 тонн картоплі, майже 2 тонни сої та 8 тонн кукурудзи.

Нагадаємо, що австралійські аграрії запустили акцію #AUSSIEGRAIN4UKRAINE, в рамках якої закликають усіх земляків вивішувати українські прапори на сільгосптехніці під час сівби та ділитись фотографіями в соціальних мережах. Також був сформований підкомітет виробників зерна Австралії (GPA), який очолюють самі аграрії, для проведення кампанії зі збору коштів та прямої цільової гуманітарної підтримки українців у відповідь на вторгнення росії в Україну.

Також зазначимо, що за даними ООН, Україна цьогоріч не зможе засіяти майже третину полів. Значні площі перебувають в окупації, на інших ведуться бойові дії, багато полів заміновано.

Більше новин