Новини

Австралійські фермери збирають кошти для допомоги українським фермерам
Австралійські фермери збирають кошти для допомоги українським фермерам
Опубліковано: 21 Квітня 2022

Австралійські зернові фермери об’єднуються, щоб надати гуманітарну підтримку українським фермерам та фермерським громадам. Вони пропонують пожертвувати кошти від продажу торішнього врожаю на спеціальну індивідуальну картку аграрія в Національному реєстрі виробників. Про це йдеться на grainproducers.com.

Підкомітет виробників зерна Австралії (GPA), очолюваний фермерами, був сформований для проведення кампанії зі збору коштів та прямої цільової гуманітарної підтримки у відповідь на вторгнення росії в Україну.

Прессекретар підкомітету та зерновий фермер з Південної Австралії Джеймс Стейсі сказав, що ця ідея виникла, коли виробники зерна та інші представники галузі хотіли знайти способи підтримати своїх родичів, які займаються фермерством в Україні.

Ціни на зерно через цей конфлікт зросли, і ми хочемо віддати частину з цього прибутку для людей. Ми продаватимемо частину зерна для цих цілей. Ми хочемо, щоб інші австралійські фермери зробили те ж саме. Ці кошти будуть спрямовані на програми, які допоможуть українським виробникам», — зазначив Джеймс Стейсі.

Члени підкомітету також закликали до дій аграріїв з інших частин світу.

Також австралійських фермерів закликали вивішувати прапори України на своїй сільськогосподарській техніці під час посіву.

Ми хочемо, щоб фермери України знали, що вони мають підтримку в усьому світі, тому австралійських фермерів також закликають ділитися зображеннями своїх прапорів і машин у соціальних мережах з хештегом #AUSSIEGRAIN4UKRAINE», — йдеться у повідомленні.

Більше новин