Новини

Атака на Рівнеазот: аграріям розповіли, чи варто чекати на перебої з постачанням добрив
Атака на Рівнеазот: аграріям розповіли, чи варто чекати на перебої з постачанням добрив
Опубліковано: 25 Жовтня 2022

Внаслідок ракетної атаки окупантів 22 жовтня по об’єктах енергетичної інфраструктури у м. Рівне відбулось часткове знеструмлення «Рівнеазот» та вимушена аварійна зупинка ключових цехів з виробництва мінеральних добрив, повідомила пресслужба компанії. 

Відзначається, що через відсутність електроенергії було зупинено цех аміаку, цех азотної кислоти, вапняково-аміачної селітри та аміачної селітри.

«Зусиллями працівників зупинка цехів була проведена чітко згідно регламентів. Екологічна ситуація на підприємстві знаходиться в межах норм. Подальше відновлення діяльності цехів відбудеться у координації з місцевою владою після відновлення стабільної подачі електроенергії двома резервними лініями, як цього вимагають технічні регламенти виробництва‎»‎, — йдеться в повідомленні компанії

Наголошується, що «Рівнеазот» повністю виконає всі договірні обов‘язки перед фермерами та агрохолдингами по поставкам мінеральних добрив в осінній сезон.

Також повідомляється, що на підприємстві продовжує безперебійно функціонувати цех нейтралізації та очистки стічних вод. Прийом стічних вод з м. Рівне відбувається у штатному режимі.

Більше новин