Новини

Агропідприємець назвав головні проблеми у роботі фермерів на звільнених територіях
Агропідприємець назвав головні проблеми у роботі фермерів на звільнених територіях
Опубліковано: 05 Липня 2023

Голова ради директорів компанії Agromino Петр Крогман розповів в яких умовах українським аграріям доводиться працювати на деокупованих територіях, та з якими проблемами вони стикаються. Цю тему він розкрив в ексклюзивному інтерв’ю Latifundist.com.

«Наші поля були засіяні вчасно, за винятком незначної частини на звільнених територіях, яка замінована. Навіть величезна самовідданість наших людей там не змогла подолати всіх проблем, спричинених окупацією. Перш за все, це зруйнована інфраструктура — розбиті мости, залізничні колії, дороги, ферми та склади. Це тягне за собою додаткові витрати, особливо транспортні», – сказав Петр Крогман.

Серед інших проблем підприємець назвав нестачу людей, бо велика їх частина зараз перебуває в Євросоюзі, або на Заході Україні, зважаючи на те, що працювати на деокупованих територіях ризиковано і складно.

Петр Крогман зауважив, що серйозною проблемою для аграріїв залишаються заміновані дороги і поля, а також обмеження, введені владою і військовими. Спікер розповів, що артилерійські снаряди можуть падати за два км від полів, коли аграрії на них працюють. Експерт додав, що з зазначених причин на звільнених територіях від 70% до 80% площ у 2023 році залишилися незасіяними.

Більше новин