Новини

Аграрний комітет підтримав 2 законопроєкти: щодо покращення роботи земельного кадастру та харчові продукти
Аграрний комітет підтримав 2 законопроєкти: щодо покращення роботи земельного кадастру та харчові продукти
Опубліковано: 20 Жовтня 2022

Аграрний комітет продовжує працювати у змішаному форматі й підтримав 2 законопроєкти – №8042 та №8043 та рекомендували Верховній Раді прийняти їх за основу. 

Про це у Фейсбуці написав народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Іван Чайківський.

Наразі текстів документів на сайті парламенту немає. У картках законопроєктів зазначено, що надано висновок комітету про розгляд.

«Незважаючи на окремі незручності, аграрний комітет тримає стрій та працює. Вперше робимо це в змішаному форматі: частина колег-депутатів долучилися онлайн. Підтримали 2 законопроєкти № 8042, № 8043 та рекомендували Верховній Раді прийняти їх за основу. Вони стосуються діяльності Державного земельного кадастру: як в частині покращення його роботи, так і в частині стабільного фінансування технічного його стану», – написав Чайківський.

Він наголосив, що оцифрування та діджиталізація продовжується заради зручності громадян та прозорості процесів.

“Також ознайомилися з презентацією проекту Закону «Про внесення змін до деяких Законів України щодо удосконалення вимог законодавства про харчові продукти, корми, ветеринарну медицину та благополуччя тварин» (комплексний), де доповідачем був Висоцький Тарас Миколайович – перший заступник міністра аграрної політики та продовольства”, – додав народний депутат.

Більше новин