Новини

Аграрії України отримали 99 одиниць техніки в рамках проекту Жнива Перемог
Аграрії України отримали 99 одиниць техніки в рамках проекту Жнива Перемог
Опубліковано: 05 Вересня 2022

У рамках проєкту «Жнива Перемоги», який фінансується фундацією Говарда Баффета, українські фермери отримали як благодійну допомогу 50 комбайнів, 49 тракторів та різноманітне с/г приладдя. Уже прямують в Україну і мобільні сховища збіжжя. Також українцям із деокупованих територій, зокрема на посівну, фонд виділив $90 млн.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики, пише Traktorist.ua.

Зазначається, що зустріч із Баффетом відбулася 30 серпня на тимчасово закритій для пасажирів станції київського метро «Хрещатик».

«Сьогодні допомога та інвестиції в сільське господарство України — це внесок у продовольчу безпеку мільйонів людей у всьому світі. Проблеми, які є сьогодні в Україні, це не тільки проблеми українців, а також США, ЄС та інших держав», — каже Говард Баффет, американський бізнесмен та меценат.

Також, як зазначив Говард Баффет, зараз розробляється програма допомоги малим фермерам на наступний рік. Фонд підтримує розслідування щодо наслідків воєнних дій для аграрного сектору, а також розробку механізму компенсації втрат.

В свою чергу перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький подякував гостю за ту підтримку, яку він надає Україні, особливо агросектору.

«Для аграріїв це неймовірна допомога під час війни. Знаю, що у вас велика мотивація та віра у нашу перемогу».

Також під час зустрічі обговорили питання зрошення, можливості впровадження досвіду No-Till технологій для України, продовольчої безпеки, а також подальші кроки для недопущення погіршення ситуації з голодом в світі й негативним впливом війни на екологічну ситуацію.

Більше новин