Новини

Аграрії отримали від уряду 220 тисяч грн компенсації
Аграрії отримали від уряду 220 тисяч грн компенсації
Опубліковано: 28 Травня 2024

Перші три агропідприємства в Україні отримали кошти в рамках програми часткової компенсації вартості української сільгосптехніки. Такі перші підсумки запровадженої ініціативи уряду «Зроблено в Україні», яка має на меті стимулювати розвиток вітчизняного виробництва. Повідомляє Урядовий портал.

«Ця програма — це не лише допомога аграріям, а й інвестиція в майбутнє українського села. Завдяки доступнішим цінам на сучасну техніку наші аграрії зможуть підвищити свою продуктивність та конкурентоздатність на ринку. Це, в свою чергу, призведе до зростання попиту на українську сільгосптехніку та стимулюватиме її виробництво», — підкреслила Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економіки Юлія Свириденко.

Цього року на програму компенсацій виділено 1 млрд грн.  На сьогодні аграрії вже отримали компенсації 220 тис. грн. В уряді очікують, що це допоможе українським аграріям суттєво оновити свій парк техніки та стати більш ефективними.

Наразі в програмі беруть участь 31 банк. Перелік вітчизняної техніки та обладнання, яка підлягає частковій компенсації, постійно оновлюється.

Більше новин