Новини

Аграріям спростили реєстрацію дозволів щодо пестицидів та агрохімікатів на час воєнного стану
Аграріям спростили реєстрацію дозволів щодо пестицидів та агрохімікатів на час воєнного стану
Опубліковано: 11 Липня 2022

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку проведення випробувань та державної реєстрації  пестицидів і агрохімікатів. Цим рішенням він спростив для бізнесу оформлення дозвільних документів та узгодив проведення цих процедур із вимогами Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного виробництва та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану» № 7264. 

Про це повідомляє Міндовкілля.

«В умовах воєнного часу Уряд спрощує умови ведення бізнесу та усуває адміністративні бар’єри. Адже економіка країни має працювати задля перемоги. Сьогодні ми схвалили рішення, яке сприяє веденню агробізнесу в умовах війни. Простіше кажучи, на час воєнного стану і на 90 днів після його скасування бізнесу під час реєстрації пестицидів та агрохімікатів не потрібно звертатися до Держпродспоживслужби за висновком про проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Це значно скоротить час отримання адмінпослуги», – акцентував міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Повідомляється, що за порядком, щоб отримати можливість продавати та використовувати пестициди й агрохімікати весь пакет документів подавали до Міндовкілля, а потім до Держпродспоживслужби для отримання висновку про проведення  санітарно-епідеміологічної експертизи.

Як зазначається, на час воєнного стану усунуто з переліку один дозвільний документ.

При цьому у відомстві звернули увагу, що отримання висновку про проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи повернеться по завершенню 90 днів після скасування воєнного стану.   

Більше новин