Поради від Пана Агрохімовича

Вибір гібридів озимого ріпаку для пізніх термінів сівби
Вибір гібридів озимого ріпаку для пізніх термінів сівби
Опубліковано: 30 Серпня 2023

Пізній посів ріпаку вимагає особливої уваги до вибору гібридів насіння. Для досягнення найкращих результатів у вирощуванні ріпаку на пізніх термінах поділюсь кількома ключовими рекомендаціями.

Перший аспект, на який потрібно зважати, – швидкий ріст. Рослини повинні встигнути сформувати сильну розетку з 6-10 листками до приходу морозів. Отже, інтенсивний розвиток за короткий період є важливою характеристикою гібрида.

Ще одна рекомендація для вибору гібрида — звертати увагу на зимостійкість. Вона має бути високою, щоб рослини витримали найжорсткіші умови зими й навесні почали активно рости з мінімальними втратами через вимерзання.

Не менш важливим є й системний підхід до вирощування. Пізні посіви потребують особливої уваги. Головною метою є забезпечення максимально швидкого росту та розвитку рослин для успішного переходу через критичні фази вегетації.

Інтенсивний ріст, зимостійкість та активний розвиток — ось ключові фактори для успішного вирощування ріпаку за умови пізніх термінів сівби. Потрбіно пам’ятати про це, вибираючи гібрид, щоб отримати високий якісний урожай.

Гарних врожаїв та переможних вам рішень!

Більше порад