Поради від Пана Агрохімовича

Контроль бур’янів в озимині у весняний період
Контроль бур’янів в озимині у весняний період
Опубліковано: 15 Березня 2024

Утримання впродовж останнього періоду позитивних температур сприяє поступовому відновленню вегетації озимих зернових в багатьох областях. Одночасно до життєдіяльності після зими повертаються й озимі та зимуючі дводольні бур’яни.

За відсутності контролю вони можуть завдати суттєвої шкоди майбутньому врожаю. Щоб цього уникнути, рекомендуовано своєчасно застосовувати відповідні гербіциди.

Весняний період — дуже відповідальна пора для аграрія: відновлюють вегетацію озимі зернові культури, згодом — проходить посів ярих. І ті, й інші для повноцінного росту та розвитку потребують безконкурентного середовища з боку бур’янів, надто — озимих, зимуючих та ярих дводольних видів і падалиці соняшника або ріпака.

Бур’яни споживають призначені культурам ресурси, пригнічують їх ріст та розвиток, а також вони є резерватором численних хвороб і шкідників. В комплексі вони прямо та опосередковано здатні заподіяти шкоду майбутній врожайності і позначитися на її якісних показниках.

А окремі види надалі можуть створювати складнощі та збільшення технологічних втрат при збиранні. Щоб не ризикувати врожайністю, цю загрозу необхідно проконтролювати, застосовуючи гербіциди широкого спектра дії.

Найдієвіші гербіциди вам радо допоможуть обрати спеціалісти Торгового Дому “Агрохім”.

Гарних врожаїв та переможних вам рішень!

Більше порад