Поради від Пана Агрохімовича

ГЕРБІЦИДНИЙ ЗАХИСТ НАВЕСНІ
ГЕРБІЦИДНИЙ ЗАХИСТ НАВЕСНІ
Опубліковано: 19 Квітня 2022

Гербіцидний захист посівів навесні — один із головних умов отримання гарного врожаю. На ранніх етапах розвитку рослини найбільше потребують безконкурентного доступу до вологи, світла та елементів живлення.

Як відомо, культурні рослини, особливо на ранніх етапах органогенезу, надзвичайно чутливі до конкуренції за світло, простір, вологу та елементи живлення з боку сегетальної рослинності. Так, озимим зерновим наразі загрожують зимуючі бур’яни, а із наростанням середньодобових температур до них додадуться ще й ярі види.

Щодо ярих зернових, то вони також невдовзі потребуватимуть післясходового гербіцидного захисту, аби отримати всі необхідні ресурси для повноцінного росту та розвитку.

Триатлон – це перший в Україні трикомпонентний післясходовий гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, який дійсно працює.

Його спектр дії – найширший, а дія достатньо потужна, щоб контролювати навіть перерослі бур’яни у посівах пшениці і ячменю.

🔸 Завдяки поєднанню високосистемних д.р. із різних хімічних груп (трибенурон-метил, 300 г/кг + тифенсульфурон-метил, 300 г/кг + флорасулам, 100 г/кг) Триатлон ефективно бореться з важковикорінюваними бур’янами з потужною кореневою системою. Тобто він руйнує життєві процеси не лише в надземній частині, а й знищує кореневу систему бур’янів.

🔸 Вікно застосування Триатлону: від 2 листків до появи прапорцевого листка включно. Якщо додати здатність цього препарату контролювати перерослі бур’яни, це означає, що Триатлон цілком може бути єдиним гербіцидом у системі захисту.

🔸 Контроль падалиці соняшнику, не залежно від виду (звичайний, ІМІ та сульфостійкий) – завдання, із яким Триатлон справляється з легкістю.

🔸 Відмінна змішуваність Триатлону у бакових сумішах із різними фунгіцидами скорочує кількість обробок у системі захисту. А це значно економить ресурси господарства.І нагадаємо, що Триатлон ефективний при температурі від +5°C! Що cуперактуально за такої мінливої погоди, як цієї весни.

На фото: ефективність гербіциду Триатлон (50 г/га) + ПАР Альфалип Екстра (0,2 л/га), 16-й день після внесення.

Більше порад