Новини

300 грн/доба: Укрзалізниця суттєво знизила вартість використання зерновозів
300 грн/доба: Укрзалізниця суттєво знизила вартість використання зерновозів
Опубліковано: 03 Липня 2023

Із 1 липня Укрзалізниця знижує ставку оренди вагонів-зерновозів, а також вагонів для транспортування борошна до 300 грн за добу без ПДВ. 

Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи Укрзалізниці Валерій Ткачов.

Він зазначив, що Укрзалізниця зафіксує показник «середньої швидкості руху вагонів перевізника» на рівні червня нинішнього року.

Згідно із даними компанії, у червні 2023 року ставка за використання зерновозів, а також вагонів для транспортування борошна становила 3650 грн. Слід зазначити, що з 1 травня ставку оренди вагонів-зерновозів, а також вагонів для транспортування борошна Укрзалізниця знизила на 200 грн – 3850 грн/добу проти квітневого показника у 4050 грн/добу. Також Укрзалізниця зафіксувала зменшення кількості зернових вагонів, які рухаються до портів Великої Одеси.

«Інформуємо про значне зменшення вартості використання вагонів-зерновозів приналежності ЦТЛ (Укрзалізниця). З 01.07.2023 року вартість використання ЗРВ складатиме 300 грн/доба без НДС. Прошу активно використовувати парк ЦТЛ. Також АТ Укрзалізниця залишає без змін, фіксує на рівні червня 2023 року, показник середньої швидкості руху вагонів Перевізника», – повідомив Валерій Ткачов.

Більше новин